How much does it cost?

We offer 1-month, 3-month, and 12-month Measured digital meal plan options, which calculates to start at $2.10 per week. Whichever plan you choose, it is a one-time purchase. We are not a subscription service and we do not send any books, foods, or supplements. There will never be any recurring fees for your meal plans after your initial purchase.

To get started with your customized nutrition meal plan, complete our one minute quiz here.

Did this answer your question? Thanks for the feedback There was a problem submitting your feedback. Please try again later.

Still need help? Contact Us Contact Us